انتقال تصویر دوربین مدار بسته

دسترسی به تصاویردوربین بوسیله تلفن همراه (انتقال تصویر)

ازبهترین نکاتی که درانتخاب دوربینهای مداربسته  IP قرار مگیرد دسترسی داشتن به تصاویر زنده و یا ضبط شده ازهر نقطه شبکه ، مانند موبایل مییاشد و این امکان برای کسانی که میخواهند ازدرون منزل خود نیروی خودرا که دریک فروشگاه قرار دارند ویا یک هشدار امنیتی را ازمکانی به مکان دیگررا بازگو کند بسیار مفید است .

جدید ترین دوربینهای IP مگاپیکسلی تصاویری باجزئیات واضح ضبط میکنندکه برای وقایع پیش آمده و شناسایی موارد مشکوک کاربرد دارد .یعنی فروشندگان و یا مدیران با دسترسی به یک پلت فرم مدیریتی انلاین میتوانند تصاویر ضبط شده را ازطریق تبلت ویا گوشیهای هوشمند و یا لپ تاب مشاهده کنند .

ارائه دهندگان نرم افزارهای تصویری ابری امکانات زیادی رابرای بررسی آلارم ها ، ذخیره تصاویر دوربین به صورت دائم ، بوک مارک کردن کلیپ ها ،به اشتراک گذاری و ارسال تصاویر به کامپیوترشان را انجام میدهند .

تمامی این امکانات کمک به داشتن امنیت درکسب و کارشان  خواهد کرد وبه آنها آرامش خاطر میدهد کارهابه درستی انجام میشود .

برای کم کردن زیان باید بین تکنولوژی و کار هماهنگ سازی صورت گیرد یک پلت فرم امنیتی واحد ازبروز ترین انتخابها برای فروشندگان است که با امکانات فراوان به محدود کردن دزدی و همچنین افزایش بهره وری دردپارتمانهای دیگر کمک کند. سرمایه گذاری صحیح درتکنولوژی امنیتی تاثیر مثبتی در فروشگاه خواهد داشت .